22-680 Lubycza Królewska ul. Szkolna 2   tel. 084 6617041

Aktualności

Historia Lubyczy

Izba Muzealna

O szkole

Kierunki kształcenia

Dyrektorzy i nauczyciele

Biblioteka

Internat

Warsztaty szkolne

Galeria

Rekrutacja

Statut Szkoły

Sport i turystyka

 

Plan lekcji

 

Zajęcia pozalekcyjne

 

Projekty

Do pobrania

 

Przetargi i zamówienia

Aktualności


SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU SYSTEMOWEGO „AKTYWNOŚĆ SZANSĄ ROZWOJU”
przy Zespole Szkół Nr6 w Lubyczy Królewskiej.

Projekt został opracowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim dla uczniów Zespołu Szkół Nr 6 w Lubyczy Królewskiej.

 Do projektu przystąpiło 20 –tu uczniów w wieku 17-19 lat ,są to uczniowie technikum architektury krajobrazu. Kwota jaka została przeznaczona na realizację tego projektu to 60 tyś zł ,co daje 3tyś zł na jednego uczestnika.

 W ramach tegoż projektu został zrealizowany kurs prawa jazdy ,który rozpoczął się 05.07.2010r,a zakończył się 24.08.2010r.

Kurs rozpoczęło i do egzaminu przystąpiło  15-tu uczestników .13-tu kurs kat.B  i 2-u kurs kat.B+E.

20-tego września rozpoczęto kurs „Projektowanie ogrodów z elementami bukieciarstwa”, którego zakończenie planowane jest na 13-tego grudnia 2010r. Na zajęciach tych uczniowie pogłębią wiedzę  dotyczącą zasad projektowania ,a także zaprojektują przestrzeń przed budynkiem szkoły.  1-go października odbył się  jednodniowy  wyjazd uczniów do Arboretum w Bolestraszycach .W dniu 5-6 listopada organizowany jest wyjazd  do Warszawy.

W październiku uczniowie spotkają się z doradcą zawodowym. Będą to spotkania ogólne dla wszystkich jak i indywidualne rozmowy. Planowane są również kursy językowe dla osób chętnych oraz trening kompetencji społecznej. Na zakończenie projektu każdy z uczestników otrzyma materiały promocyjne tj. parasol, koszulkę ,kubek, plecak, koc polarowy.

Fotki z zajęć >>>

zs6lubycza@op.pl